• خدمات و فعالیت خدمات و فعالیت

   

  1- تولید، تکمیل و ارائه ماشین های ابزار  CNC نو:

  این شرکت تحت لیسانس گروه Colchester، اولین تراش CNC خود را با مدل Tornado A-90 در سال 1392 تولید کرد و توانست تمام تاییدیه های سازنده را بر اساس استانداردهای BS4656، DTN8606، ISO1709 اخذ نماید. همچنین این شرکت با توجه به نمایندگی های بنام اروپایی و تایوانی، قابلیت تامین و ارائه انواع ماشین های ابزار CNC و معمولی را دارد. از جمله شرکت های طرف قرارداد می توان شرکت های ذیل را نام برد:

  Churchill- CE Johansson- HMT- Bridgeport- Colchester- Ray feng- Goodway Manford- Kafo- TMT.

  2- بازسازی و واگذاری ماشین های ابزار دست دوم:

  این شرکت با توجه به اینکه در کشور انگلیس دفتر مستقر و تیم فنی دارد، پروسه خرید دستگاه های دست دوم خاص و همچنین به سفارش مشتری را، در دستور کار خود قرار داده و این دستگاه ها پس از انتقال به ایران توسط کارشناسان فنی شرکت تراش رایانه Overhaul کامل شده و طبق تست ریپورت Ballbar Test به مشتری تحویل داده می شود.

  3 - خدمات پشتیبانی ماشین های ابزار:

  شرکت TMM با توجه به تیم فنی و متخصص مستقر در شرکت خدمات پس از فروش مربوط به کلیه دستگاههای صنعتی و تولیدی را ارائه می دهد . این شرکت با همکاری مناسب دفتر لندن و دبی امکان تامین کلیه قطعات یدکی مورد نیاز خود و مشتریان را در کوتاه ترین زمان داراست، که این امر باعث جلوگیری از اتلاف زمان و راه اندازی ماشین آلات خطوط تولید می گردد.

  لازم به توضیح است، تیم فنی شامل مهندسین و تکنسین های دوره دیده در شرکت های خارجی از جمله Johansson CE، HMT، Bridgeport، Colchesterمی باشند.

  با توجه به اینکه در سنوات گذشته تعداد 350 دستگاه سنتر افقی و عمودی از شرکت Bridgeport به صورت CKD و 400 دستگاه تراش از گروه Colchester وارد و توسط گروه فنی این شرکت مونتاژ و تحویل داده شده، دانش تعمیرات ماشین آلات تولیدی در این گروه بومی سازی شده است.

  4- آموزش کاربردی مربوط به دستگاه های CNC:

  گروه TMM با توجه به تجربه عملیاتی در این شاخه از صنعت توانایی برگزاری دوره های کاملا کاربردی در خصوص تعمیرات و برنامه نویسی و اپراتوری دستگاه های صنعتی را دارا می باشد.

  5- عقد قرارداد های تعمیر و نگهداری:

  گروه مهندسی شرکت TMM  آمادگی ارائه انواع سرویس های نت طبق نیاز مشتری را دارا می باشد از جمله :

  نت اضطراری                        EM

  نت پیشگیرانه      PM

  نت پیشبینانه      Pdm

  همچنین در شاخه نت پیشبینانه توانایی نصب کلیه تجهیزات مربوط به روش CBM از جمله تجهیزات تست نویز – اولتراسونیک- SPM- رادیوگرافی- ترموگرافی- آنالیز روغن و تجزیه و تحلیل ارتعاشات را دارا است.

  6- تست عملکردی دستگاه ها:

  شرکت TMM بوسیله تست RENISHAW BALLBAR میزان دقت و کیفیت دستگاه های CNC و همچنین ایرادات موجود و روش برطرف کردن آن توسط این تست را به مشتری ارائه می دهد. روش تست عملکردی دستگاه بر اساس استانداردهای بین المللی ISO-ANSE/ASME می باشد.

  7- ارائه مستندات فنی مربوط به دستگاه ها

  شرکت TMMمجهز به آرشیو مستندات فنی مربوط به مدارهای الکتریکی پنوماتیکی، هیدرولیکی، الکترونیکی انواع ماشین های ابزار خصوصا ماشین آلات ماشین

  8-  مشاوره

  گروه TMM با توجه به تجربه عملیاتی در این شاخه از صنعت توانایی مشاوره و برگزاری کاری CNC می باشد که این امر می تواند در مواقع لزوم به تامین اطلاعات مورد نیاز مشتریان و کارشناسان شرکت کمک قابل توجهی نماید.دوره های کاملا کاربردی در خصوص تعمیرات و برنامه نویسی و اپراتوری دستگاه های صنعتی را دارا می باشد.