• شرکت تراش رایانه توس شرکت تراش رایانه توس

    این شرکت در سال 1379 به منظور تولید انواع قالب های فلزی، تولید و مونتاژ انواع ماشین های تراش و سنتر های عمودی و افقی و فرز های CNC موفق به اخذ پروانه بهره برداری از سازمان صنایع و معادن خراسان گردید.

    این شرکت از شرکتهای وابسته به گروه  مجموعه سازی طوس می باشد و در فضایی به وسعت 6000 متر مربع واقع در کیلومتر 35 بزرگراه آسیایی مشهد- قوچان، شهرک صنعتی گروه مجموعه سازی طوس واقع گردیده است و دارای سه سالن اصلی جهت انجام فعالیت های تولیدی و بازسازی ماشین آلات و همچنین یک سالن به صورت نمایشگاه می باشد که ماشین آلات آماده به کار در این نمایشگاه ارائه می گردند .

    این سازمان با به کارگیری 40 نفر از متخصصین کار آمد در گروه های مختلف و با برگزاری دوره های آموزشی متفاوت در داخل و خارج کشور جهت بالا بردن سطح دانش فنی پرسنل، تاکنون توانسته است به موفقیت های چشم گیری در عرصه ماشین های ابزار CNC  دست یابد.

    حضور فعال در نمایشگاه های تخصصی در سرتاسر ایران، تنوع محصولات، قیمت مناسب و ارائه خوب خدمات مهندسی و برگزاری دوره های آموزشی به مشتریان باعث گردیده است که این سازمان بتواند در سطوح مختلف صنعت کشور، پاسخگوی نیاز صنعتگران به ماشین ابزار های پیشرفته CNC به بهترین روش ممکن باشد.

     

    فعالیتهای اصلی شرکت تولیدی تراش رایانه توس

    ✔ تولید، تکمیل و ارائه ماشین های ابزار  CNC نو

    ✔ بازسازی و واگذاری ماشین های ابزار دست دوم

    ✔ خدمات پشتیبانی ماشین های ابزار

    ✔ تهیه و تامین قطعات یدکی

    ✔ آموزش کاربردی مربوط به دستگاه های CNC

    ✔ عقد قرارداد های تعمیر و نگهداری

    ✔ تست عملکردی دستگاه ها

    ✔ ارائه مستندات فنی مربوط به دستگاه ها