مدیریت
واحد مدیریت

ما بر آنیم که در این شرکت با اتکا به نیروی انسانی کارآمد، توان تولید داخلی و ارتباط با سایر مراکز علمی صنعت ساخت ماشین های ابزار CNC را بومی سازی نماییم.

رسالت این سازمان ارائه خدمات کامل از تامین- نصب و راه اندازی- پشتیبانی در زمینه ماشین آلات صنعتی به واحد های تولیدی می باشد.

ارائه خدمات پس از فروش از مهمترین اولویت های تعهد آور این سازمان می باشد. قابلیت اطمینان- دردسترس بودن- کاهش هزینه های چرخه عمر ماشین آلات و کاهش ریسک توقف خطوط تولید از اهداف مشخص شده هر پروژه برای گروه تراش رایانه توس در نظر گرفته می شود.

فنی و مهندسی
دپارتمان فنی و مهندسی

شرکت تراش رایانه توس دارای تیم کارشناسی خبره ای در زمینه ارائه خدمات بازسازی و تعمیر و نیزارائه خدمات پس از فروش ماشین آلات CNC  و انواع ماشین های ابزار می باشد .حضور 18 نفر کارشناس و تکنسین الکترونیک و کنترل ،12 نفر کارشناس و تکنسین مکانیک، این شرکت را قادر ساخته است تا بتواند کلیه ماشین آلات را به صورت کلی دمونتاژ ، بازسازی و آماده به کار نماید.

امکان بازیابی اطلاعات انواع کنترل، طراحی مدارهای الکتریکی و الکترونیکی ماشین آلات CNC، تشخیص و رفع عیب بردهای الکترونیکی از مهمترین قابلیت های تیم کارشناسی این شرکت می باشد.

بازرگانی
دپارتمان بازرگانی

شامل بازرگانی خارجی و داخلی، فروش و خدمات پس از فروش

 در واحد بازرگانی، این شرکت با توجه به دارا بودن دفاتر مستقر در لندن و دبی توانائی ارائه انواع خدمات برون مرزی مربوط به کلیه فعالیتهای تولیدی را درا می باشد.

این شرکت با استفاده از تسهیلات ارائه شده از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت، قادر به اخذ مجوزهای مربوط به واردات ماشین آلات دست دوم می باشد و نیز با استفاده از قانون معافیت از حقوق ورودی واردات ماشین آلات خط تولید قادر به اخذ معافیت گمرکی جهت واردات ماشین آلات برای استفاده در خط تولید شرکت می باشد.

در واحد فروش، این شرکت با توجه به سابقه دیرینه در زمینه واردات، بازسازی و تعمیر ماشین آلات CNC مشتریان خاص خود را در بخش دولتی و خصوصی، در سطح کشور دارد که مطابق نیاز مشتریان اقدام به واردات ماشین آلات نو و دست دوم، لوازم یدکی و قطعات می نماید.